Komunikaty

20/05/2019

Nowa edycja Studiów Podyplomowych Badań Klinicznych i Biomedycznych Badań Naukowych

W związku z dużym zainteresowaniem ostatnią edycją programu, Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu zaprasza do udziału w IV edycji Studiów Podyplomowych Badań Klinicznych i Biomedycznych Badań Naukowych. Rekrutacja trwa do 6 października 2019 r. Pierwszy zjazd planowany jest na 19-20 października br.

17/05/2019

Wybory Społecznego Inspektora Pracy

Komisja Zakładowa NSZZ „Solidarność” przy Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu oraz Związek Zawodowy Pracowników Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu uprzejmie informują, że w dniu 23 maja 2019...

16/05/2019

Nabór na Podyplomowe Studia Geriatria i Gerontologia z Elementami Opieki Paliatywnej

Trwa nabór na Podyplomowe Studia Geriatria i Gerontologia z Elementami Opieki Paliatywnej realizowane na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

16/05/2019

Dofinansowanie kształcenia podyplomowego

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy kadrę administracyjną i kierowniczą UMP do zgłaszania aplikacji na dofinansowanie udziału w studiach podyplomowych lubi studiach MBA w ramach realizowanego programu „Kształcenie, kompetencje, komunikacja i konkurencyjność - cztery filary rozwoju Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu"

Archiwum