Konferencja i debata ekspertów "Prawa pacjenta w systemie ochrony zdrowia"

Data wydarzenia: 19 kwietnia 2023

Baner 1

Co roku, w kwietniu, we wszystkich krajach UE obchodzony jest Europejski Dzień Praw Pacjenta. Z tej okazji Instytut Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej oraz Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu zapraszają na konferencję i debatę ekspertów "Prawa pacjenta w systemie ochrony zdrowia" z udziałem Ministra Zdrowia dr. Adama Niedzielskiego oraz Rzecznika Praw Pacjenta Bartłomieja Chmielowca.

Termin:
19 kwietnia 2023 r., godz. 11:00

Miejsce:
Centrum Kongresowo-Dydaktyczne Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, ul. Przybyszewskiego 37a

Rejestracja:
Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne. Warunkiem udziału jest wcześniejsza rejestracja do dnia 14.04.2023 pod adresem internetowym: www.rejestracja.bok-ump.pl/prawapacjenta2023.

Spotkaniu towarzyszyć będzie promocja monografii obejmujących problematykę praw pacjenta, które przygotowane zostały przez ekspertów pod patronatem: Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, Collegium Medicum Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz Instytutu Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej.

» Szczegółowe informacje