V Ogólnopolska Akademia Pediatrii

Data wydarzenia: 20 stycznia 2017

V Ogólnopolska Akademia Pediatrii

Szanowni Państwo, zapraszamy na V Ogólnopolską Akademię Pediatrii! Jest to jubileuszowa edycja Konferencji naukowo-dydaktycznej skierowanej do studentów kierunków medycznych oraz młodych lekarzy.

Podczas wydarzenia poruszymy ważne aspekty opieki nad pacjentem pediatrycznym. Wydarzeniu przewodzi hasło: #holistycznie, które podkreśla, jak ważne jest, aby spojrzeć na wszystkie aspekty choroby pacjenta i cierpienie fizyczne, i psychiczne. W planie konferencji znajdują się ciekawe wykłady prowadzone przez specjalistów, sesja quizowa, Gra Kliniczna, a także interesujące warsztaty praktyczne. Między innymi zaprosimy Państwa do wzięcia udziału w rozpoznawaniu przypadków medycznych w Centrum Symulacji Medycznej oraz do nauki obsługi laparoskopu.

Konferencja odbędzie się 20-21 stycznia 2017 w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu ul. Przybyszewskiego 37a.

Szczegóły odnajdziecie Państwo na stronie internetowej lub na stronie wydarzenia.

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego
Witold Czerniak