< Cofnij

VII Konferencja Naukowa "Cukrzyca i ciąża"

Data wydarzenia: 13 listopada 2020

Bener

Zespół Kliniki Rozrodczości Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, Oddział Wielkopolski Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego oraz Stowarzyszenie na Rzecz Postępu w Medycynie Rozrodu Człowieka zapraszają do wzięcia udziału w VII Konferencji Naukowej "Cukrzyca i ciąża".

Obecna sytuacja spowodowała, że w tym roku VII już edycja naszej konferencji, będzie inna niż dotychczas, mianowicie odbędzie się online. Pierwszy blok konferencji będzie w dniu 13 listopada, drugi 14 listopada. Wykładowcami w tegorocznym spotkaniu będą jak co roku uznani specjaliści z dziedziny, ginekologii i położnictwa, a także endokrynologii, kardiologii i psychiatrii.

Mam nadzieję, że i tym razem tematyka naszego spotkania będzie dla nas impulsem do zgłębiania wiedzy w zakresie diagnostyki i leczenia wymienionych zaburzeń, jak również da szansę na dalsze zrozumienie, jakie konsekwencje dla płodu i noworodka niosą te schorzenia u ciężarnej, a także do udoskonalenia naszej codziennej praktyki klinicznej i stawianie czoła wyzwaniom omawianym podczas konferencji.

» Szczegółowe informacje