< Cofnij

Konferencja "Współczesne wyzwania w zakresie działań na rzecz rozwiązywania lokalnych problemów dotyczących HIV i AIDS w Poznaniu"

Szanowni Państwo,

serdecznie zachęcamy do udziału w konferencji naukowej pt. "Współczesne wyzwania w zakresie działań na rzecz rozwiązywania lokalnych problemów dotyczących HIV i AIDS w Poznaniu" realizowanej w ramach projektu pn.  "Poznań uzależniony od profilaktyki."/ Wydarzenie odbędzie się 26 października 2023 roku, w sali konferencyjnej w Centrum “Świt” ul. Świt 34/36 Poznań (I piętro). Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, obowiązują zapisy poprzez formularz, który znajdą Państwo w załączniku wraz z ramowym programem wydarzenia. Podczas konferencji będą Państwo mieli okazję wysłuchać niezwykle ciekawych prelekcji, które zostaną wygłoszone przez różne autorytety naukowe w zakresie psychologii, socjologii oraz medycyny.

Wypełniony i podpisany formularz prosimy przesłać do dnia 20.10.2023 r. na adres email: iwona_garczynska@um.poznan.pl.

Potwierdzenie uczestnictwa otrzymacie Państwo drogą mailową na adres wskazany w  formularzu, do dnia 24.10.2023 r.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o uczestnictwie w konferencji decyduje kolejność  zgłoszeń. Organizator zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia procesu  rekrutacyjnego oraz do zmian w programie konferencji.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Gorąco zachęcamy do zapisów!

» Ramowy Program Konferencji
» Formularz zgłoszeniowy